"SEDER" - FILMI I PLOTE ( WITH ENGLISH SUBTITLES ) OFFICIAL MOVIE [HD]

"SEDER" - FILMI I PLOTE ( WITH ENGLISH SUBTITLES ) OFFICIAL MOVIE [HD]

MBD

4 ay
26 Görüntüleme
Paylaş İndir Report
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Oturum Aç
0 0
Kategori:
Açıklama:
Fole Publishing - http://smarturl.it/FolePublishing ______________________________ "SEDER" ______________________________ 📌 Film Shqiptar : Aksion , Komedi , Drame 📌 Regjia & Skenari : Marius Dervishi (Zebervoki) 📌 Drejtor Fotografie : Endrit Shkreta 📌 Muzika: Edison Picari 📌 Montazhi : Edi Derjaj 📌 Kamera : Endrit Shkreta & Rilind Taku (ES - STUDIO) 📌 Audio Recorder : Jurgen Kurti 📌 Inxhinier Audio : Pandeli Frroku 📌 Final Audio Mixing : Apollo 📌 Piroteknika : Mirel Pinari 📌 Producent : Marius Dervishi (Zebervoki) 📌 Produksion Shqiptar ne te cilin nderlidhen bashke Aksioni, Komedia dhe Drama gje qe i jep nje ngjyrim te jashtezakonshem emocional ketij filmi . Jo me kot i titulluar "Seder" sepse ne te vertete, "Sedra" eshte nje stimul aq i fuqishem sa eshte i afte te ndikoje ne menyre fatale apo ndergjegjesuese ne veprimet apo hapat qe mund te marre nje njeri . Me pjesemarrjen e nje prej aktoreve me te spikatur te kinematografise Shqiptare , Mehdi Malkaj si dhe te shume aktoreve te tjere te rinj si Marius Dervishi (Zebervoki ) Arber Xhemali , Gaz Ndreu , Kris Mukaj, Ameli Shkurti Rid Uka , Enxhi Buzo , Asllan Dervishi , Eugent Shkurti , Livia xhaferraj , sara Muka , Klodian Hidri ,Ridvan Leta , Elist Ruci , Albano Ramaj , Blerim Daci , Regli Oreshka , Dora Dhimo ,Seldi Hasa , Enes Elezi etj , ky film nuk eshte as me shume e as me pak vecse nje pasqyrim (here -here komik) i realitetit te Shoqerise Shqiptare si dhe problematikave qe ajo mbart . Nje nga personazhet kryesore ne film Roni , nje i ri qe mund te quhej me plot kuptimin e fjales si nje i deshtuar i shoqerise , nis nje "hakmarrje " kunder nje bodybuilderi , Sokolit vetem per "Seder " pa pasur ne te vertete nje motiv konkret vecse ishte ndjere i fyer dhe i truperuar ne syte e djalit te tij . Se cfare i duhet te sakrifikoje apo se cfare peripecish dhe situatash i duhet te perballoje ne kte projekt prej 120 minutash ju ftojme te ndiqni filmin e plote. ____________________________ 🎥 Connect with 𝐙𝐄𝐁𝐄𝐑𝐕𝐎𝐊𝐈 : Instagram ► https://www.instagram.com/zebervoki ____________________________ © & ℗ MARIUS DERVISHI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız

Yorumlar:

Yorum
Bir sonraki Otomatik oynat
Güldür Güldür Show 20.Bölüm
Güldür Güldür Show 20.Bölüm
Kategori: FULL BÖLÜMLER
88 Görüntüleme
MBD 3 ay
Güldür Güldür Show 21.Bölüm
Güldür Güldür Show 21.Bölüm
Kategori: FULL BÖLÜMLER
81 Görüntüleme
MBD 3 ay
Güldür Güldür Show 18.Bölüm
Güldür Güldür Show 18.Bölüm
Kategori: FULL BÖLÜMLER
80 Görüntüleme
MBD 3 ay
Güldür Güldür Show 19.Bölüm
Güldür Güldür Show 19.Bölüm
Kategori: FULL BÖLÜMLER
81 Görüntüleme
MBD 3 ay
Güldür Güldür Show 15.Bölüm
Güldür Güldür Show 15.Bölüm
Kategori: FULL BÖLÜMLER
80 Görüntüleme
MBD 3 ay
Güldür Güldür Show 16.Bölüm
Güldür Güldür Show 16.Bölüm
Kategori: FULL BÖLÜMLER
77 Görüntüleme
MBD 3 ay
Güldür Güldür Show 17.Bölüm
Güldür Güldür Show 17.Bölüm
Kategori: FULL BÖLÜMLER
89 Görüntüleme
MBD 3 ay
Güldür Güldür Show 11.Bölüm - 2
Güldür Güldür Show 11.Bölüm - 2
Kategori: FULL BÖLÜMLER
61 Görüntüleme
MBD 3 ay
Güldür Güldür Show 12.Bölüm
Güldür Güldür Show 12.Bölüm
Kategori: FULL BÖLÜMLER
87 Görüntüleme
MBD 3 ay
Güldür Güldür Show 13.Bölüm - 1
Güldür Güldür Show 13.Bölüm - 1
Kategori: FULL BÖLÜMLER
72 Görüntüleme
MBD 3 ay